Vážené nevěsty, milé zákaznice
pokud se rozhodnete využít našich služeb, prosím, seznamte se s podmínkami námi poskytovaných služeb.
V salonu je možné si zboží pronajmout nebo koupit. Vše se řídí obecně platnými zákonnými podmínkami a běžně platí tato pravidla, která mají přispět k Vaší plné spokojenosti.
1)
Na zkoušení svatebních šatů je lépe se předem objednat na tel.číslech 607 677072 nebo 775199067, zajistíte si tak soukromí a naši dokonalou péči.
2)
Zkoušení svatebních šatů doporučujeme pouze s minimálním nalíčením a čistým spodním prádlem . Přineste si boty pokud je již máte . Jinak je vybereme společně s vhodným prádlem a dalšími doplňky při zkoušení. Zkoušení svatebních šatů se řídí vnitřními předpisy a platným ceníkem společnosti.
3)
Rezervace pronájmu se provádí sepsáním smlouvy , složením zálohy , která je nevratná a nepřevoditelná!!! 50% u svatebních šatů a 30% z ceny za společenské a dětské šaty
4)
Cena zahrnuje – dvě zkoušky ( k úpravě a finální) ,spodnici a krejčovskou úpravu v hodnotě 500kč, základní praní a čištění.
5)
Šaty pronajímáme na víkend, případné změny je nutno dohodnout předem a seznámit se s cenou za prodloužení pronájmu.
6)
Doplatek za pronájem je nutno uhradit před úpravou šatů.
7)
V den převzetí se skládá vratná kauce jako záruka vrácení včas a nepoškozeného zboží. Po vrácení a vyčištění šatů v pořádku je vracena obvykle nejpozději do týdne.
8)
Podmínky pronájmu stanoví smlouva, která je podepsána oběma stranami ,kdy zákazník předkládá platný doklad o totožnosti, ochrana osobních dat a údajů je zaručena dle zákona.
9)
V našem salonu je zákaz focení – pouze po předchozí dohodě s personálem. Tato základní pravidla respektujeme společně s našimi spokojenými zákazníky již od r.2009 a věříme , že poslouží i k Vaší spokojenosti.

10) Informace pro spotřebitele
V případě, že se nepodaří Váš spor vyřešit s prodávajícím přímo, máte možnost kromě podání žaloby k příslušnému soudu využít také proces pro mimosoudní řešení sporů v rámci ČOI (tzv.ADR).

Spotřebitelský spor může být řešen prostřednictvím oddělení ADR, Česká obchodní inspekce, Inspektorát pro Olomoucký a Moravsko Slezký kraj www.coi.cz Ostrava-Třebovice Provozní 5491/1, 722 00 tel: 222 703 404.

Bližší informace naleznete na internetové stránce www.adr.coi.cz. Na webové adrese https://adr.coi.cz najdete elektronický formulář.


S úctou
Bc.Jana Stoklasová - jednatelka společnosti

KONTAKT

ANTENNE CZ s.r.o.

majitel salonu

Salon JAS - svatební bazar

Krnovská 77/33 Opava(vedle restaurace U Zlatého kříže) 74601

+420 607 677 072


VSTUP maximálně 2 osoby v roušce a rukavicích, dodržování odstupu 2m!!!!!!!!!!!!!!!!


Otevřeno út a čt 15-18 pouze na objednávku

+420 607 677 072


DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!

salonjas@seznam.cz

Náš facebook

Možná platba platební kartou

Bezbarierový přístup

Rychlý kontakt